Ile kosztuje powiększenie ust?

Każda kobieta chce wyglądać atrakcyjnie, podoba się sobie oraz przedstawicielom płci przeciwnej. W tym celu są w stanie nawet udać się do chirurga plastycznego w celu dokonania stosownego zabiegu. Korekta nosa, czy też powiększenie biustu to jedne z najpopularniejszych zabiegów, o które pytają klientki. Dużym zainteresowaniem cieszą się również zabiegi mające na celu powiększenie ust. Przed udaniem się do klinki plastycznej, warto samodzielnie zapoznać się z tematem, aby być bardziej świadomym tego, co jest nam w stanie zaproponować dzisiejsza medycyna naturalna.
Jeśli chodzi o powiększanie ust, to najpopularniejszą metodą, która stosowana jest w tego rodzaju przypadkach to metoda wykorzystująca działanie kwasu hialuronowego. Swoją popularność kwas zyskał w ostatnich kilku latach. Wykorzystuje się go do wielu rodzajów zabiegów plastycznych. W przypadku korekty ust, kwas wykorzystywany jest przede wszystkim w celu skutecznego wyeliminowania asymetrii ust, która jest częstym powodem dokonywania zabiegu. Jednocześnie kwas hialuronowy efektywnie poprawi napięcie skóry i będzie w stanie ją nawilżyć. Powiększenie ust tym sposobem posiada więc swoje zalety, ale należy mieć też świadomość tego, że ma też kilka wad.
Kwas hialuronowy jest związkiem, który znajdziemy w wielu organizmach. W ciele człowieka jest naturalnie spotykany, np. w ciele szklistym oka, lub w tkance łącznej. Uformowanie ust wymaga zastosowania około 1 ml kwasu hialuronowego. Zdecydowanie więcej potrzeba go do przeprowadzenia udanego zabiegu powiększenia ust.
Dlaczego kwas stał się tak powszechny i popularny. Jest to bardzo wszechstronna substancja, która charakteryzuje się jednocześnie wysoką skutecznością oraz bezpieczeństwem stosowania, co jest kluczowe dla ochrony zdrowia kobiety. Zaaplikowanie go do ust nie stanowi problemu. Ważne jest również to, że bez trudu można zdecydować się na jego usunięcie, jeżeli efekt zabiegu naszym zdaniem nie spełnia naszych oczekiwań. Kwas nie jest pozbawiony też wad. Jedną z najważniejszych jest to, że efekt nie jest trwały, co przekłada się na konieczność systematycznego ponawiania zabiegu. Nie jest to tania forma powiększania ust. Jeśli jednak chcemy otrzymać widoczne rezultaty od razu, jest to najlepszy wybór.
Ile kosztuje powiększenie ust? Cena zabiegu uzależniona jest od renomy klinki, miejsca wykonywania oraz kilku innych czynników. Standardowa cena powiększania ust kształtuje się przeważnie na poziomie od 700 do 1300 złotych za 1 ml żelu hialuronowego. Jeśli w czasie pierwszego zabiegu ilość zakupionego kwasu nie zostanie wykorzystana, można przy następnej wizycie ponownie go zastosować. Dzięki temu rozwiązaniu będą możliwe oszczędności.
Zabieg powiększenia ust wykonywany jest po uprzednim przygotowaniu. Pacjentka nie może na przykład trzy dni przed zabiegiem zażyć aspiryny, zakazane jest też stosowanie leków przeciwzapalnych. Nie należy przed zabiegiem korzystać z zabiegów oferowanych przez solarium oraz saunę. Niewskazany jest też wysiłek fizyczny. Przed zabiegiem trzeba zmyć makijaż ust.
Zabieg nie odbędzie się bez uprzedniego przeprowadzenia wywiadu środowiskowego przez lekarza, który ma przeprowadzać zabieg. Podczas wywiadu padną pytania na temat przebytych wcześniej chorób oraz przyjmowanych leków. Zabieg powiększania ust przy zastosowaniu kwasu nie trwa długo. Średnio wystarczy jedynie pół godziny, aby dokonać wypełnienia. Nie trzeba obawiać się bólu, ponieważ zabieg odbywa się przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego. Znieczulenie otrzymuje się w postaci kremu lub metodą przewodową, które stosowane jest również w stomatologii. Sam kwas dostaje się do ust za pomocą specjalnej igły oraz ampułko-strzykawki.
Ogromną zaletą zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym jest to, że czas powracania do zdrowia jest skrócony maksymalnie. Od razu po zabiegu można już przejść do normalnych codziennych czynności. Należy jednak być przygotowanym na pojawienie się opuchlizny, małego krwiaka lub chwilowego zasinienia. Stan ten nie trwa jednak długo i nie przeszkadza w prowadzeniu normalnego życia.
Lekarz przekaże nam wskazówki, czego nie należy robić bezpośrednio po zabiegu. Na pewno nie wskazane są intensywne ruchy mimiczne, nie można też rozciągać ust. Przez około trzech dni od zabiegu nie powinno się też poddawać nadmiernemu wysiłkowi fizycznemu. Dodatkowo na ten czas nie warto umawiać się na wizytę do dentysty. Pełen efekt zabiegu będzie widoczny po trzech dniach od jego przejścia. Dla bezpieczeństwa należy odwiedzić chirurga plastycznego cztery tygodnie po zabiegu. Taka wizyta kontrolna pozwoli ocenić specjaliście to, czy zabieg został przeprowadzony pomyślnie. Dobrze przeprowadzony zabieg powiększenia ust utrzyma się przez około sześć miesięcy.
Nie każda kobieta może poddać się powiększeniu ust za pomocą kwasu hialuronowego. Na pewno nie skorzysta z niego osoba, która cierpi na nadwrażliwość powstałą z jego powodu. Zabieg nie zostanie przeprowadzony również w razie stwierdzenia opryszczki lub innych stanów zapalnych grożących komplikacjami. Kobiety będące w ciąży lub karmiące też nie mogą liczyć na skorzystanie z takiej usługi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here