Jaki prezent na dzień mężczyzny

Dzień mężczyzny obchodzimy w Polsce 10 marca, czyli dokładnie dwa dni po dniu kobiet. W tym roku przypada on na czwartek, tak więc wypada w środku tygodnia i nie pozwala niestety na zbyt huczną celebrację. Co nie znaczy, że nie warto tego dnia świętować. Każda kobieta, która chce zaskoczyć pozytywnie swojego faceta, powinna przygotować dla niego jakiś fajny upominek. To nie muszą być wcale wyłącznie najprostsze życzenia na dzień mężczyzny. Warto właśnie dorzucić do nich coś jeszcze. Albo przynajmniej podać je w jakiejś nietypowej formie, układając je samodzielnie w krótki wierszyk z rymem, a następnie zapisując na eleganckiej kartce przyozdobionej drobnymi gadżetami.

Tak naprawdę najważniejsza jest jednak pamięć. Nie chodzi o to, by na pojedynczy prezent wydać sto, dwieście czy tysiąc złotych, a o to, by podarować go szczerze i prosto od serca, tworząc z podarunku symbol własnych uczuć. Wręcz nie należy przesadzać z wartością materialną prezentu. Zwłaszcza jeśli chce się go podać komuś, z kim nie ma się (przynajmniej na razie) aż tak bliskiej relacji, a dopiero wchodzi się w nim związek. W takiej sytuacji podarowanie bardzo drogiego telefonu komórkowego czy aparatu fotograficznego mogłoby zostać wręcz źle odebrane. Mężczyzna mógłby poczuć się głupio, że dostaje aż tak drogi prezent. A nie warto wywoływać u niego dyskomfortu, bo jest to jednak nieprzyjemne uczucie, z jakim nikt nie chciałby się zmagać.

Czasami więc same życzenia czy wierszyki z okazji dnia mężczyzn mogą okazać się w zupełności wystarczające. Oczywiście mężowi lub narzeczonemu fajnie jest podarować mimo wszystko coś konkretnego, ale jeśli chce się uszczęśliwić dodatkowo swoich kolegów bądź przyjaciół, czasem wystarczy właśnie wysłać im jakieś ciekawe życzenia. Najlepiej takie, które rzeczywiście zrobią na nich wrażenie. Niekoniecznie pisane samodzielnie, ale przynajmniej okraszone humorem lub kryjące w sobie drugie dno. A czasem warto jednak przełamać się i napisać coś samodzielnie, nawet jeśli nie będzie to do końca idealne. Własnoręcznie przygotowane życzenia mają jednak dużo większą wartość od tych skopiowanych z książki czy jakiejś strony internetowej i o tym warto pamiętać.

Jeżeli jednak mimo wszystko wciąż nie chce się wymyślać samodzielnie takich życzeń, rzeczywiście warto zadbać przynajmniej o ich formę. Takie życzenia mogą zostać przesłane przy pomocy wiadomości mailowej, sms-a lub jakiegoś komunikatora. Nie jest to jednak najlepsze rozwiązanie. Dużo ciekawszym pomysłem będzie napisanie życzeń na eleganckiej kartce albo nawet na zwykłej twardej kartce papieru, na której później namaluje się małe serduszka bądź gwiazdki albo przyczepi się do niej jakieś kolorowe naklejki. Gotowe życzenia lub wierszyki można ściągnąć ze strony https://zyczeniowo.pl/dzien-mezczyzny/, a następnie przepisać je na arkusz i zacząć przyozdabiać. Dobrym dodatkiem do takiego mini upominku zawsze będą słodycze. One akurat kosztują grosze, a potrafią zadowolić każdego faceta – zwłaszcza tego, który nie jada słodyczy na co dzień.

Szukasz inspiracji? Sprawdź blog https://aranzujwnetrze.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here