Modne fryzury półdługie

Modne fryzury półdługie docenią panie w każdym wieku i o każdym typie urody. Jedną z nich jest fryzura, z której znana jest Edyta Herbuś. Ciemne włosy opadające na ramiona i grzywka przykrywająca czoło to wybór wielu kobiet. Trzeba jednak pamiętać, że prosta grzywka nie będzie pasować kobietom o dużej szczęce. Podkreśli kwadratowy kształt twarzy i wyostrzy rysy twarzy. W takim wypadku warto zdecydować się na dłuższą grzywkę zaczesywaną na bok lub całkowitą z niej rezygnację. Modne fryzury półdługie są tym, czym może zainteresować się każda kobieta, jednak trzeba pamiętać o niuansach i detalach, bo nawet najlepsza fryzura jest do niczego, jeśli nie pasuje do typu urody i proporcji twarzy. Źle dobrana fryzura nie tylko nie doda uroku, ale wręcz oszpeci kobietę. Warto mieć doświadczonego fryzjera, który doradzi. Dobry fryzjer potrafi delikatnie skrytykować nienajlepsze pomysły swoich klientek. Zły fryzjer zrobi wszystko, o co klientka go poprosi, nawet jeśli nie ma to sensu i po prostu oszpeci kobietę.

Modne fryzury półdługie bardzo dobrze sprawdzą się między innymi u eterycznych blondynek, takich jak Agnieszka Szulim. Rozjaśnione kosmyki włosów, ułożone na głowie i wokół twarzy o jasnej karnacji i delikatnych rysach dodadzą kobiecie anielskiego uroku. Fryzury półdługie są nieco łatwiejsze w układaniu ich samodzielnie w domu niż włosy bardzo długie. Można je wyprostować, a następnie za pomocą żelu do włosów ukształtować pasma. Jeśli zrobi się to umiejętnie, można ułożyć wspaniałą fryzurę, w której można pójść na imprezę, na urodziny, na wesele przyjaciółki lub choćby na spacer z psem.

Prócz fryzur, gdzie włosy sięgają do ramion w grupie czegoś takiego, jak modne fryzury półdługie znajdują się też fryzury, gdzie włosy sięgają do uszu. Nie każda kobieta może sobie pozwolić na taką fryzurę. Dłuższe fryzury łagodzą rysy twarzy i pozwalają na więcej możliwości na przykład podczas optycznego zwiększania czaszki u osób, które mają płaską czaszkę z tyłu. Krótsze fryzurki sprawdzą się u osób, które mają ładny kształt czaszki i drobną bardziej trójkątną niż kwadratową twarz. Na przykład Rihanna swego czasu miała taką półdługą fryzurkę. Trzeba przyznać, że barbadoska jest prześliczna i praktycznie w każdej fryzurze będzie wyglądać dobrze. Krótsze włosy sięgające na ucho dodają młodzieżowej świeżości. Są praktyczne i nowoczesne. Nieco dłuższe do ramion, podkreślą kobiecość, umożliwią czesanie wielu romantycznych fryzur. Odtwórczyni roli Bridget Jones lubi krótsze fryzury, modne fryzury półdługie. Jedna z takich fryzur polega na tym, że z przodu zostawia się dłuższą grzywę, a z tyłu mocniej cieniuje włosy. Wygląda to bardzo elegancko, a jednocześnie pozwala na nadanie swoim włosom ekstrawagancji. Daje też dużo możliwości, jeśli chodzi o modelowanie takich włosów. Mankamentem takiej fryzury jest to, że nie można po prostu umyć włosów i pozostawić ich samym sobie, gdyż mogłoby to wyglądać potwornie. Zawsze trzeba poświęcić trochę czasu na to, żeby doprowadzić je do stanu, w którym będzie można wyjść w takiej fryzurze na ulicę. Nie każdy jest gwiazdą Hollywood i ma swojego prywatnego fryzjera w domu. Nie każdy ma więcej czasu o poranku i w końcu nie każdy ma umiejętności układania takiej fryzury. Poza tym włosy każdego dnia potrafią zachowywać się inaczej. Jednego dnia nie będzie żadnego problemu z ułożeniem ich, a drugiego nawet godzinne próby okiełznania kosmyków, z których każdy odgina się w inną stroną mogą spełznąć na niczym.

Kolejną bardzo odważną fryzurą półdługą jest fryzura w której goli się jedną część głowy. Zazwyczaj na takie uczesanie pozwalają sobie młodsze osoby. W zależności od tego, jaki się posiada rodzaj włosów, fryzura ta wymaga tego, by włosy wymodelować. Jeśli ktoś nie ma naturalnie prostych włosów, jeśli jego włosy mają tendencję do skręcania się, wyginania, koniecznym będzie użycie prostownicy. W tego typu uczesaniu włosy, które nie są do końca proste lub co gorsza są kręcone, będą wyglądały szczególnie niekorzystnie. Fryzura może zamienić się w prawdziwy koszmar na głowie. Ponadto na ogolonej części głowy włosy zaczynają szybko odrastać. Po dwóch, trzech miesiącach na głowie już właściwie nie ma fryzury, jest tylko bałagan, który trzeba opanować. Rozwiązaniem może być zgolenie głowy lub obcięcie włosów do długości tych z ogolonej części czaszki, ale nie każda kobieta chciałaby się zobaczyć bez włosów lub w kompletnie krótkiej fryzurze. Wiele osób wtedy męczy się przez kilka miesięcy i codziennie toczy walkę o to, żeby jego czupryna nie wyglądała ekstrawagancko czy modnie, ale w ogóle wyglądała.

Obecnie jedną z najsłynniejszych gwiazd, która nosi modne fryzury półdługie jest Taylor Swift. Fryzjerzy gwiazdy na jej czuprynie komponowali wiele ciekawych fryzur. Okazuje się, że najpraktyczniejsze są włosy półdługie do ramion, bo nie nastręczają tyle problemów, co włosy długie. Fryzury krótkie są pozornie praktyczne. W zależności od fryzury i rodzaju włosów ich ułożenie może zająć dużo czasu, poza tym nie dają zbyt wielu możliwości. Włosy półdługie umożliwiają czesanie się w różnego rodzaju upięcia, koki. Takie włosy można wyprostować, nakręcić na wałki i natapirować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here