Powiększanie ust

Powiększone usta to aktualnie jeden z największych trendów. Decyduje się na nie bardzo dużo kobiet, które chcą wyglądać, a także czuć się modnie i wyjątkowo. Powiększone usta pozwalają też na więcej zabawy z makijażami. Głównie dlatego, że niektóre szminki, czy błyszczyki, znacznie lepiej prezentują się na pełnych wargach, niżeli na wąskich ustach. Coraz więcej młodych kobiet decyduje się na taki zabieg, mimo iż nie do końca zdaje sobie sprawę z tego na czym on polega, jak długo utrzymuje się efekt i czy faktycznie warto z niego skorzystać. Warto jednak przed zabiegiem wzbogacić swoją wiedzę i dowiedzieć się więcej o technikach powiększania ust, jak i o samym efekcie po zabiegu oraz ewentualnych skutkach ubocznych.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym, w tej chwili jest jednym z popularniejszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, ostatnich lat. Jego popularność można śmiało powiedzieć, rośnie z dnia na dzień, a do klinik zgłaszają się już nawet nastolatki, które marzą o pełnych i zachwycających wargach, niczym modelki znane im z pierwszych stron gazet! Oczywiście warto wspomnieć też o tym, że ogólne właściwości kwasu hialuronowego są i zawsze były niesamowicie szerokie, dlatego jest on wykorzystywany w przypadku bardzo wielu zabiegów i popraw wyglądu! Jest używany co prawda głównie w celu zniwelowania asymetrii ust, ale i wtedy, gdy chce się uzyskać efekt napięcia skóry twarzy, jej mocnego nawilżenia nawilżenia. Oczywiście kwas hialuronowy doskonale sprawdza się w przypadku zabiegów na usta. Chodzi tutaj o wyrównywanie ich kształtu, gdy na przykład któraś z warg jest naturalnie mniejsza od drugiej, ale chodzi też o wygładzanie brzydko wyglądających blizn, czy nadanie lepszego koloru wargom. Kwas hialuronowy podkreśla naturalną czerwień ust i sprawia, że jest ona bardziej nasycona. Z pewnością jest to efekt, który chciałyby uzyskać prawie wszystkie kobiety. W końcu dzięki temu zaoszczędzić można dużo czasu, a dodatkowo zyskać ogromną wygodę! W końcu nic nie działa lepiej niż usta, które już od razu gotowe są do wyjścia z domu. Nie trzeba nakładać na nie żadnej szminki koloryzującej. Wystarczy po prostu lekki balsam, który nawilży usta i tyle!
Efekt utrzymuje się dość długo i na pewno każdemu przypadnie do gustu. Czy mogłoby by być lepiej? Dzięki temu powiększone usta faktycznie prezentują się niewiarygodnie.
Co jeszcze można powiedzieć o samym powiększaniu ust?
Powiększanie ust to w tej chwili zdecydowanie najpopularniejszy zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego w czystej postaci. Nawet pomimo tego, że sam zabieg w założeniu ma służyć raczej modelowaniu ust, to nie zmienia to faktu, że większość kobiet doszukuje się w nim możliwości powiększenia swoich ust i z całego serca pragnie właśnie ich, niekiedy bardzo znaczącego, powiększenia. Powiększanie ust kwasem hialuronowym zalecane jest głównie wtedy, gdy usta są bardzo asymetryczne lub praktycznie niewidoczne przez to, że są takie wąskie. W innych przypadkach bardzo często jest to po prostu życzenie klientki, która marzy o ustach niczym modelki z okładek czasopism. Oczywiście w każdym przypadku można wykonać taki zabieg i praktycznie nie istnieją przeciwwskazania do jego wykonania. Jedynym powodem, dla którego można zniechęcać lub wręcz zakazać wykonania zabiegu, jest alergia na kwas hialuronowy i jego nietolerancja. W takim przypadku mogłoby się to skończyć bardzo źle dla osoby poddającej się temu drobnemu zabiegowi kosmetycznemu.
Oczywiście chęć posiadania ogromnych ust nie jest jedynym motywem, dla którego kobiety decydują się na taki zabieg.
Kolejnym powodem, dla którego kobiety chętnie korzystają z tego zabiegu powiększania ust tą metodą jest naturalne starzenie się skóry wokół ust. Efektem tego powolnego i na początku nawet niezauważalnego dobrze procesu jest niestety zdecydowanie mniejsze napięcie skóry, opadanie kącików ust, pojawianie się pierwszych, niechcianych zmarszczek i zdecydowany zanik kolorytu ust, który przeszkadza większości kobiet. W końcu każda chciałaby cieszyć się zdrowym i przede wszystkim w pełni naturalnym kolorem swoich ust. Zabieg z zastosowaniem kwasu hialuronowego jest bardzo uniwersalny i tak naprawdę pomaga w wielu przypadkach. Nie należy łączyć go więc tylko i jedynie z powiększaniem ust. Kwas hialuronowy przede wszystkim nawilża usta, wypełnia je w naturalny sposób, choć przyznać trzeba, że wszystko też zależne jest od efektu, który chce się uzyskać i oczywiście od ilości wstrzykniętego kwasu, i nadaje im zmysłowy wygląd oraz koloryt, któremu nie oprze się żaden mężczyzna! Powiększone usta potrafią być oczywiście zmysłowe, ale równie łatwo można przesadzić z ich wyglądem. Niektóre panie uzależniają się od niego i szybko tracą kontrolę nad tym, ile kwasu wstrzykują w swoje usta. To właśnie dlatego wargi niektórych pań wydają się nabrzmiałe, opuchnięte i wcale nie wyglądają dobrze! Jak ze wszystkim, tak i z powiększaniem ust warto zachować szczególny umiar i nie dać się zwariować modzie na coraz to większe i pełniejsze wargi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here