Profesjonalny przeszep włosów

Wiele osób, a zwłaszcza mężczyzn gdy staje przed lustrem czuje ogromny dyskomfort z powodu braku włosów. Dla tych osób, które na nowo chcą poczuć się w pełni komfortowo oraz pięknie z pomocą przychodzi przeszczep włosów Katowice prowadzony pod okiem doświadczonych specjalistów.

Na czym polega przeszczep włosów?

Zabieg ten jest mało – inwazyjny, a po kilku dniach po jego wykonaniu każdy pacjent może bez problemu wrócić do pracy z nową, bujną fryzurą. Obecnie dużą popularnością cieszy się przeszczep włosów katowice, który to jest wykonywany przez doświadczonych w tej dziedzinie specjalistów.

Implanty włosów są doskonałym rozwiązaniem w przypadku, gdy zawiodły inne metody zagęszczania włosów. Znaczny rozwój medycyny estetycznej sprawił, że dziś każdy pacjent może bez problemu pozwolić sobie na przeszczep nie tylko włosów na głowie, lecz także brwi, rzęs oraz wąsów. Ponadto coraz częściej przeszczepiane są włosy w okolicy torsu oraz włosy łonowe.

Warto wiedzieć o tym, że pierwszy na świecie przeszczep włosów na głowie zostały wykonany w 1939 roku przez japońskiego lekarza Okuda. Z biegiem lat technika przeszczepu włosów była ciągle udoskonalana, a ogromną rewolucję przyniosło zastosowanie w połowie lat osiemdziesiątych mini- oraz mikro – implantów.

Jak wszczepiane są implanty włosów?

Każda osoba zainteresowana przeszczepem włosów powinna odpowiednio się do tego przygotować. W tym celu należy zawsze wspólnie z lekarzem, który to będzie dokonywał przeszczepu ustalić nową linię włosów na czole.

Jeśli chodzi o zabieg to zazwyczaj trwa on 1–3,5 godz. Czas wykonania zabiegu jest uzależniony od rozmiaru łysiny, liczby implantów oraz gęstości ich umieszczania. Ponadto duże znaczenie ma wiek pacjenta oraz technika z pomocą której jest wykonywany zabieg przeszczepu włosów.

Wykonywanie zabiegu jest rozpoczynane zawsze od wygolenia włosów na potylicy, a więc w miejscu, z którego pobierane są włosy. Blizna w tym miejscu jest z biegiem czasu niewidoczna, bowiem ma ona tylko milimetrową szerokość. Miejsce, w które włosy będą wszczepiane mieszki włosowe jest zawsze nasączane roztworem soli fizjologicznej, bowiem dzięki temu skóra jest twardsza.

Klinika włosów – usługi na wysokim poziomie

Obecnie nie brakuje profesjonalnych gabinetów, w których przeszczep włosów jest wykonywany na wysokim poziomie oraz zachowaniem pełnego bezpieczeństwa dla zdrowia pacjenta.

Profesjonalna klinika włosów posiada wykwalifikowany zespół, który to posiada bogatą wiedzę z dziedziny przeszczepu włosów. Każdy pacjent jest zawsze otoczony kompleksową opieką oraz ma zagwarantowane wsparcie zarówno przed, w trakcie, jak i po wykonaniu zabiegu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here