lakiery
fot: pixabay.com

Manicure hybrydowy cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem już kolejny rok. I nie powinno to dziwić, jeśli spojrzymy na zalety, jakie posiada ta nowa metoda. Hybryda to nowa jakość w manicure. Zachwyca przede wszystkim jej jakość. Nie jesteśmy juz skazane na palowanie paznokci co dwa, trzy dni. Teraz manicure hybrydowy pięknie utrzymuje się na naszych paznokciach dwa, a nawet trzy tygodnie. Jeśli chciałabyś robić go samodzielnie w domu, przeczytaj nasze poniższe wskazówki. Podpowiadamy, w co trzeba się zaopatrzyć na sam początek przygody z hybrydą.

Zobacz też: http://sekundaminuta.pl/stworz-domowy-salon-pieknosci-z-zestawami-lakierow-hybrydowych/

Odpowiedni sprzęt

Zanim zaczniesz wyposażanie domowego salonu kosmetycznego musisz wiedzieć, że zakładanie hybrydy nie jest tak prostym zabiegiem jak wielu się wydaje. To bardziej skomplikowane niż po prostu pomalowanie paznokci. Potrzebny będzie dobrej jakości sprzęt, aby zabieg był w pełni bezpieczny. Oczywiście nie musisz kupować urządzeń przeznaczonych dla salonów kosmetycznych. Są one dostosowane do wykonywania bardzo dużej ilości zabiegów, co znajduje swoje przełożenie w ich cenie. Na twoje potrzeby wystarczy półprofesjonalny sprzęt, przeznaczony do sporadycznego użytku.

Lampa uv

Lampa uv to podstawowy sprzęt. Lakiery, wykorzystywane w tej metodzie zawierają dużo substancji chemicznych, które po odpowiednim utwardzeniu światłem uv są dla nas zupełnie bezpiecznie. Natomiast niedostateczne ich utwardzeniem może spowodować, że substancje te zaczną przenikać do naszego organizmu i skutkować na przykład reakcją alergiczną. Zwróć więc szczególną uwagę, by lampa miała odpowiednią moc, w przeciwnym razie może nie związać trwale wszystkich związków chemicznych, zawartych w lakierze. 

Zestaw lakierów

W skąd podstawowego zestawu lakierów powinna wejść przede wszystkim baza oraz utwardzacz. Jeśli chodzi o lakiery kolorowe, to na samym początku wyposaż się 3-4 ulubione odcienie. Wybierz stonowane barwy, które będą stanowić bazę oraz kontrastowe kolory, które nadadzą akcentu. Hybrydy dają możliwość bogatych zdobień różnymi metodami. Przejrzyj przykładowe inspiracje i wybierz na początek jedną metodę i zamów potrzebne do jej wykonania akcesoria. 

Przeczytaj też: http://www.oliwkowo.pl/pozyczka-na-naprawe-sprzetu-agd/

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułLaryngologia
Następny artykułPuder bananowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here