fryzury na randkę

Włosy to naturalna ozdoba każdej kobiety. Za pomocą odpowiedniego cięcia czy uczesania możemy osiągnąć niezwykłe wręcz efekty. Na szczęście, włosy mają to do siebie, ze prędko odrastają. Oznacza to, że zazwyczaj z fryzurą możemy eksperymentować do woli – jeśli w następnym sezonie zmienią się trendy, możemy mieć pewność, że dostosujemy nasze włosy do tego wyzwania.

Włosy do ramion i grzywka

Istnieją fryzury, które są po prostu klasyczne i ponadczasowe. W sposób rozważny do swojego wyglądu warto podejść na przykład przed pierwszą randką, która dla wielu z nas może być stresem. Różne fryzury na randkę sprawdź na szmineczka.pl, znajdziesz tam wiele porad dotyczących mody i urody. Fryzura klasyczna to z pewnością kok, który opiszemy poniżej, ale także włosy do ramion, lub nieco krótsze i prosta, gęsta grzywka. Taka fryzurka przypomina nieco kobiety na czarno – białych  fotografiach, które olśniewały uśmiechem w dwudziestoleciu międzywojennym. Warto rozważyć taki look – wiele kobiet wygląda w tej stylistyce zjawiskowo.

Klasyczny kok

Klasyczny kok nigdy nie wyjdzie z mody – zmieniać się może tylko jego ułożenie. Obecnie od kilku lat królują koki zawiązane na czubku głowy, jak najwyżej. Aby stworzyć taką fryzurę warto pomóc sobie gustowną opaską. Kok na czubku głowy to także dobra okazja, aby wpiąć we włosy jakiś modny dodatek – kwiat czy delikatną siateczkę. Taki niewielki element na pewno będzie wyglądał zjawiskowo.

Dwa warkocze

Jeśli jesteś fanką awangardy, a dodatkowo możesz pochwalić się długimi, gęstymi włosami, warto pomyśleć o dwóch warkoczach. Taka fryzura na pewno odmłodzi Twoje rysy oraz doda lekkości każdej stylistyce. Warkocze mogą być grube i długie, lub francuskie, kończące się tuż pod uchem, zostawiające długie pasmo niesplecionych włosów. Dobrym pomysłem jest także związanie ze sobą dwóch warkoczy z tyłu głowy, tworząc nieco bardziej klasyczną wersję takiej fryzury.

Szalona, asymetryczna fryzura

Modnym i często wybieranym pomysłem na fryzurę jest asymetryczne cięcie. Taka stylizacja może jednak występować tylko, kiedy mamy proste i w miarę cienkie włosy. Asymetria może wyglądać różnie, jednak im jest większa, tym będzie prezentować się ciekawiej. Jeśli znajdziesz dobrego fryzjera, znajdzie on cięcie, w którym będzie Ci najlepiej. W asymetrii ważna jest grzywka, a także odpowiednie obcięcie reszty włosów. Różne długości i skosy są jak najbardziej wskazane.

Farbowanie – ombre, czerń i biel na włosach

Oryginalne i modne kobiece fryzury to nie tylko cięcia. Współczesne fryzjerstwo daje sporo możliwości także w kontekście kolorystyki. Swego czasu bardzo modne było farbowanie włosów w stylu ombre, czyli różnicowanie tonów od najciemniejszego do najjaśniejszego (lub odwrotnie). Inną wersją tej ścieżki kolorystycznej jest farbowanie jednej partii włosów na ciemno, a drugiej na jasno. Wygląda to niewątpliwie zjawiskowo, trzeba jednak uważać, żeby odcienie były dobrze dobrane. Świetnie kontrastować będzie ze sobą platynowy blond i szarości lub brązy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here