Ile kosztuje wybielanie zębów?

Marzysz o pięknym, zdrowym uśmiechu, dlatego codzienne dbasz o swoje zęby? Chcesz, by były białe, więc pewnie używasz pasty wybielającej. Pamiętaj, że im wyższy wskaźnik RDA, tym pasta jest bardziej szkodliwa dla szkliwa. Warto, zatem wybrać się na profesjonalne wybielanie zębów. Zadbaj o naturalną ochronę przed bakteriami i nie osłabiaj szkliwa wybierając skuteczną, ale bezpieczną metodę wybielania zębów.

Laser lub lampa

Dentysta może wybielić zęby nawet o kilka tonów. W gabinecie stomatologicznym możesz liczyć na metodę wybielającą laserowo, przy użyciu lamp lub nakładkowo. Najlepszy efekt uzyskasz decydując się na laser. Stomatolog podczas zabiegu nałoży na zęby żel z nadtlenkiem wodoru. Wiązka lasera diodowego pobudzi substancję czynną. Wybielanie trwa około 30 minut. Zabieg kosztuje zwykle od 600 do 2 tysięcy złotych. Możesz skorzystać również z metody wybielania lampą wydzielającą światło niebieskie. Zimne światło podobnie jak laser pobudza preparat, w skład, którego wchodzi nadtlenek wodoru. Zabieg ten trwa około godzin i cenowo podobnie wygląda jak w przypadku wybielania laserowego. Brakuje Ci gotówki na wizytę u stomatologa? Szybka pożyczka pozwoli Ci spełnić marzenia o białym uśmiechu. Warto wspomnieć, że istnieje kilka przeciwwskazań do wybielania lampą, m.in. odsłonięte szyjki i korzenie zębów, ciąża i karmienie piersią, popękane szkliwo, rozległa próchnica, nałogowe palenie papierosów, czy też wiek (młodzież poniżej 16 roku życia).

Metoda nakładkowa

Czym jest wybielanie zębów metodą nakładkową? Najpierw wybierasz się na wizytę do gabinetu stomatologicznego, gdzie dentysta pobierze wycisk z zębów. Na jego podstawie wykonane zostaną specjalne nakładki na zęby. Plusem tej metody jest fakt, że możesz przeprowadzić wybielanie samodzielnie w domu. Nakładki nosi się przez 2 tygodnie po kilka godzin w ciągu dnia lub w nocy. Koszt wybielania nakładkowego to kwota od 400 do 800 złotych. Jeśli nie dysponujesz odpowiednia sumą, pamiętaj, że szybka pożyczka pozwoli Ci zapomnieć o braku wystarczających środków na koncie. Nie zapomnij, że zanim zdecydujesz się wybielić zęby koniecznie uzupełnij wszystkie nieszczelne wypełnienia i oczyść obszar, w którym występuje próchnica. Jest to niezbędne, ponieważ używane preparaty podczas zabiegu mogłyby podrażnić miazgę zęba, przedostając się do niezabezpieczonych przestrzeni.

Porcelanowy uśmiech

Twoje zęby są mocno przebarwione i stają się odporne na wybielanie? Rozwiązaniem mogą okazać się licówki porcelanowe, czyli cienkie nakładki o grubości 0,5 mm. Dodatkowo dzięki licówkom dentysta może zmniejszyć przerwę między jedynkami. Porcelanowe nakładki najbardziej przypominają naturalne uzębienie i są jedną z najszybszych metod wybielania i korygowania zębów. Koszt jednego takiego zęba to od 300 do 1200 złotych. Potrzebujesz gotówki, by odzyskać piękny, zdrowy uśmiech? Pożyczki online pozwolą Ci przywrócić estetyczny wygląd Twojego uzębienia. Jeśli Twoje zęby były wielokrotnie plombowane potrzebować będziesz porcelanowych koron, które posłużą Ci na lata.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here