Modne fryzury męskie młodzieżowe.

W tym artykule przedstawię modne fryzury męskie młodzieżowe, które zawsze będą modne i przede wszystkim nie powinny przeminąć. Stosowane są jak i na wyjątkowe okazje oraz na co dzień. Fryzury przedstawione poniżej układa się je lepiej wtedy, gdy doda się do nich takie kosmetyki, które nadadzą im delikatny połysk. Takie kosmetyki sprawiają, że fryzura staje się naprawdę o wiele elegantsza, wyjątkowa, robi na osobach o wiele większe i lepsze wrażenie. Wszystkie te kosmetyki oczywiście nie muszą być stosowane, niektórzy wolną normalny, matowy wygląd włosów.
Pierwotne wersje tych eleganckich nowoczesnych fryzur męskich były wiele już razy modyfikowane oraz odświeżane i w ten właśnie sposób mamy w dzisiejszych bardzo dużo pochodnych fryzur oraz o podobnym kształcie. Szczególnie rozmawiać tu można na również temat przycinania boków, ponieważ możemy zdecydować się na jedno z kilku rozwiązań jest to między innymi tak zwane Part side. W tym artykule przedstawię Wam kilka najbardziej modnych fryzur męskich, które na pewno zwrócą uwagę nie jednej osobie. Na pewno będziesz wyglądał w nich wyjątkowo, elegancko na każdej okazji. Jeśli szukasz odpowiedniej dla siebie nowoczesnej męskiej fryzury, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie.

1. Fryzura męska ,,SLICKED BACK” – inaczej zwana zaczesaniem klasycznym.

Najprościej pisząc – wszystkie włosy zaczesane są w tył. Tak modną fryzurę można ułożyć na dwa sposoby: najczęściej jest ona stosowana z lekkim uniesieniem w tył, a także na płasko. Aby zrobić taką fryzurę, Twoje włosy muszą mieć minimum piętnaście centymetrów wzrostu w górę i minimum sześć centymetrów na bokach głowy – w ten sposób fryzura będzie się lepiej układała, łatwiejsza do wykonania i inne włosy nie będą Tobie odstawać na głowie.
Fryzura z przyciętymi bokami po obu stronach nazywana jest najczęściej ,,undercut” Undercut jest tak naprawdę dla wszystkich mężczyzn, pasuje zazwyczaj wszystkim oprócz osób, które mają zbyt okrągłą buzię.
Żeby Twoje włosy wytrzymały do samego końca na przykład podczas imprezy, na której będziesz tańczył ważne jest zatem abyś użył tak zwanego ,,plestyrela” na mokre włosy. Włosy w ten sposób nabiorą już lepszego kształtu podczas ich suszenia. Należy w tym przypadku użyć szczotki albo grzebienia podczas zaczesywania włosów do tyłu. Do ich stylizacji najczęściej stosowana i polecana jest przede wszystkim pomada Reuzel, która jest z matowym wykończeniem. Jednocześnie chcąc dodać tej fryzurze klasycznego i wyjątkowego połysku, to polecany jest ,,Layrite”, który nada Twoim włosom delikatnego połysku i na pewno będą one lepiej się prezentować.

2. Fryzura męska ,,POMPADOUR”.
Jest to najprawdopodobniej najbardziej stosowana i znana modna fryzura męska. Najbardziej charakterystyczną cechą cięcia tej fryzury jest jest tak zwana fala lub odbicie, które dzięki temu utworzą podkręcone włosy na Twojej grzywce. Tylna część fryzury zazwyczaj jest trochę krótsza oraz lżejsza i włosy w ten sposób ułożone są w trójkątny kształt. Ciekawą informacją jest to, że taką fryzurę nosił również E. Presly i najprawdopodobniej od niego zaczęła ona być rozpowszechniana wśród mężczyzn. Jest to na pewno wyjątkowa i godna zastosowania fryzura na każdą okazję.
Aby ułożyć tę fryzurę, Twoje włosy na grzywce muszą mieć minimum dziesięć centymetrów wzrostu. Taką grzywkę należy podkręcać najlepiej zaokrągloną szczotką do włosów. Żeby uzyskać idealne i przede wszystkim wysokie odbicie przyda nam się zatem również i do tej fryzury prestyler. Zwiększy on objętość Twoich włosów oraz włosy będą się na pewno o wiele łatwiej układać. Mało znanym sekretem, aby zwiększyć uniesienie oraz objętość włosów jest tak zwany puder do włosów, jest to również doskonały produkt na objętość wszystkich włosów, ale oczywiście nie można zapomnieć także o pomadzie, aby rewelacyjnie zakończyć nią tę fryzurę. Użyjemy także dla profesjonalnego zakończenia tej fryzury tak zwanego ,,mocnego holdu”. Mężczyźni, którzy mają twarz podłużną nie powinni podnosić tej fryzury za wysoko.

3. Fryzura męska ,,UNDERCUT” – nazywana cięciem uniwersalnym, która będzie odpowiednia dla każdego mężczyzny.
Jak już wcześniej nieco o tym wspominałam, wszelkie fryzury typu Undercut zazwyczaj przypominają mężczyznom tak zwany Pompadour, czyli innymi słowy jest to zaczesanie włosów z oba wygolonymi bokami. Fryzura Pomp oraz Undercut najbardziej różnią się między sobą tym, że fryzurę Pomp podnosi się nieco wyżej do góry, a Undercut jest nieco mniej postawiony do góry – objętość grzywki nie jest aż tak duża, fryzura w przypadku Undercut jest bardziej płaska. Dwie najpopularniejsze wersje tego cięcia, a także ich podstawą jest równa długość włosów z tyłu, a także, z przodu oraz włosy na przodzie są nieco dłuższe i skracane są do tyłu, gdzie przede wszystkin tym sposobem tworzą delikatne odbicie grzywki. Żeby każdy mężczyzna mógł zrobić sobie taką fryzurę, na pewno musi mieć swoje włosy o wzroście minimum sześć centymetrów. O wiele lepiej jest lubiana również przeze mnie klasyczna, matowa wersja takiej fryzury. Również powinniśmy tu zastosować pomady z naprawdę delikatnym już bardziej połyskiem, a także włóknistą, matową pastę. Taki styl fryzury jest uniwersalny dla każdego mężczyzny, który chce zmienić swoją fryzurę, pasuje ona każdemu i nie ważne jaki posiada się kształt twarzy.
4. Fryzura męska ,,SIDE PART” – tak zwana fryzura męska z przedziałkiem.

Najbardziej ważnym elementem tej nowoczesnej fryzury jest zaakcentowanie odcięcia, czyli należy wykonać przedziałek z jednej ze stron. Wybór strony do zrobienia przedziałka nie ma aż tak dużego znaczenia, ale najczęściej polecane jest, aby wykonany był ze swojej najlepszej strony profilu twarzy. Takie cięcie nie pasuje do twarzy, które są u mężczyzn kwadratowe. Fryzura SIDE PART sama w sobie jest już dość płaska, także ewentualnie osoby o twarzy kwadratowej powinny starać się unieść włosy w taki sposób, aby optycznie wydłużyć swoją twarz. Fryzura SIDE PART profesjonalnie powinna zaczesana być na jeden bok, ale można również do niej dodać swoją interpretację, tak jak w innych fryzurach tego typu, dlatego też mówi się dużo o wersjach, które zaczesywane są w tył. Do ułożenia takiej fryzury przyda nam się przede wszystkim tak zwana baza, która jest w postaci toniku, ale żeby utrwalić tylko taką fryzurę na pewno wystarczy Tobie tylko tym razem jeden kosmetyk. Najbardziej chwalony i również stosowany przez wielu ludzi jest tak zwany czerwony Reuzel i jednocześnie bardzo jest polecany do właśnie takich typu fryzur.
5. Fryzura męska UNDERCUT – uniwersalne cięcie pasujące każdemu

Fryzura typu undercut może przypominać Wam trochę pompadour lub zaczesanie włosów z wygolonymi bokami. Największą różnicą pomiędzy pompem, a undercutem jest to, że w przypadku undercuta włosy nie są tak mocno postawione do góry, objętość na grzywce nie jest aż tak wielka a cała fryzura jest trochę bardziej płaska. Dwie najpopularniejsze wersje tego ciecia to równa długość włosów (z przodu i z tyłu) oraz wersja w której włosy na przodzie są dłuższe i proporcjonalnie skraca je się w kierunku tyłu tworząc w ten sposób delikatne odbicie z grzywki. Aby móc zrobić sobie taka fryzurę potrzebujemy włosów długości co najmniej 6 cm. Osobiście bardziej podoba mi się matowa wersja tej klasycznej fryzury, którą sam zresztą przez długi czas nosiłem i układałem naprzemiennie przy pomocy pomady z bardzo (bardzo!) delikatnym połyskiem oraz matowej włóknistej pasty. Takie cięcie pasuje każdemu, bez względu na kształt twarzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here