Profesjonalne kosmetyki dla osób aktywnych fizycznie

Osoby aktywnie fizycznie to ludzie, którzy w szczególny sposób dbają o swoje samopoczucie i ciało. Oprócz zbilansowanej diety, planu treningowego oraz odpowiedniej odzieży, potrzebują oni również dobrych produktów kosmetycznych, które spełniły ich wysokie wymagania. Poniżej kosmetyki dla sportowców, po które warto sięgnąć.

Dermo-expert – uniwersalny krem w walce z obrzękami

Dermo-expert to uniwersalny krem do codziennej pielęgnacji. Zawiera wyciąg z winogrona i kasztanowca, oraz witaminę E i d-Panthenol. Taki skład skutecznie wzmacnia ściany naczyń krwionośnych, łagodzi podrażnienia, a także działa regenerująco. Dodatkowo sprawia, że skóra staje się miękka i odpowiednio nawilżona. Krem skutecznie walczy z pajączkami, żylakami i obrzękami. W przypadku sportowców idealnie sprawdzi się po intensywnym biegu w upalną pogodę bądź po wyczerpującej wędrówce w górach, czyli wszędzie tam, gdzie skóra narażona jest na działanie niesprzyjających czynników atmosferycznych. Stosowany może by na twarz, dekolt, nogi i stopy.

Kremy Dermo-expert sprawdzają się również jako kosmetyki SPA. Pobyt w SPA to idealny odpoczynek po intensywnym wysiłku fizycznym. Zastosowanie kremu sprawi, że regeneracji ulegną nie tylko zmysły i ciało, ale również skóra – a zwłaszcza skóra naczynkowa.

Med-expert – ulga w bólu i po urazach

Med-expert to rozgrzewający krem przeciwbólowy, a więc środek niezbędny w wyposażeniu każdego sportowca! Stosowany może być zresztą także przez osoby, które nie są zbyt aktywne fizycznie. Krem sprawdzi się w przypadku wszelkich kontuzji oraz bólów mięśniowych, wynikających z intensywnego treningu. Można go użyć w razie wystąpienia jakiejkolwiek dolegliwości, która wymaga rozgrzania, co znaczy, że pomoże w atakach korzonków nerwowych, bólach reumatycznych, czy stanach zapalnych. Może być także stosowany na skronie podczas migreny, lub pod nos bądź na klatkę piersiową w stanach zapalnych górnych dróg oddechowych.

Med-expert to skuteczny i uniwersalny krem, który warto mieć w swoim plecaku bądź torebce. Niezależnie od rodzaju urazu, w szybki sposób przyniesie on ulgę i pomoże poradzić sobie z bólem.

Kosmetyki dla osób aktywnych fizycznie

Med-expert oraz Dermo-expert to kosmetyki dla sportowców idealne. Działają skutecznie, a także mają szeroki zakres zastosowania, dzięki czemu nie ma już potrzeby inwestowania w kolejne kremy, dla których ciężko jest znaleźć miejsce na półce. Produkty firmy www.Casada.pl cieszą się zaufaniem osób aktywnych fizycznie, jak i tych ze sportem nie związanych. Warto przekonać się o ich skuteczności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here