5 kwestii, które warto przemyśleć przed zakupem premixu do e-papierosa

0
980

Wprowadzenie ograniczeń dotyczących pojemności gotowych liquidu do e-papierosów sprawiło, że jeszcze większą popularnością zaczęły cieszyć się premixy do tworzenia własnych płynów. Samodzielne przygotowywanie liquidów jest też często po prostu wygodniejsze i bardziej opłacalne. Sprawdź, na co warto zwrócić uwagę podczas przeglądania ofert sklepów z premixami.

Rodzaj premixu

W pierwszej kolejności warto nieco zawęzić poszukiwania do konkretnych rodzajów premixów. Klasyczne produkty, czyli tzw. shortfille, są polecane osobom, którym zależy na gęstszym, większym dymku i pełniejszym smaku. Z kolei longfille, których spory wybór jest dostępny pod adresem https://premixowo.pl/pl/c/Premixy-typu-Longfill/154, to produkty bardziej skoncentrowane niż shortfille. W ten sposób w butelce, która przeważnie ma 60 ml, może znaleźć się zaledwie kilka mililitrów premixu. Pozwala to na większe dopasowanie samodzielnie stworzonego płynu m.in. pod względem stężenia nikotyny.

Pojemność premixu

Podczas zakupów warto również zwrócić uwagę na pojemność butelki z premixem. Ważne są przede wszystkim proporcje pomiędzy premixem i wolną przestrzenią w pojemniku. Przykładowo do butelki o pojemności 60 ml z 20 ml produktu można dolać 40 ml bazy. Jeśli natomiast premix to zaledwie np. 8 ml w 60 ml butelce, to shotu można dodać znacznie więcej, co pozwala na dokładniejsze dopasowanie stężenia nikotyny do swoich preferencji. Większe butelki oznaczają również po prostu to, że przygotowanego w nich liquidu starczy na dłużej. Małe pojemniki mogą natomiast być strzałem w dziesiątkę np. podczas podróży.

Smak premixu

Jedną z najważniejszych cech premixu jest jego smak. To właśnie od tej kwestii w dużej mierze zależy przyjemność czerpana z vapowania. W tym przypadku warto zdać się na własny gust. W sklepie online Premixowo można znaleźć szeroki wybór m.in. owocowych premixów. Można wśród nich znaleźć zarówno popularne aromaty np. jabłko, malinę bądź gruszkę, jak i egzotyczne liczi, mango i kokosy. Ponadto nie brakuje oryginalnych propozycji np. premixów o smaku zielonej herbaty, gumy balonowej czy też kaktusa.

Jakość premixu

Bogactwo smaków może zawrócić w głowie. Podczas zakupów warto jednak przyjrzeć się bliżej jakości premixów. Sporo cennych informacji o produktach z tej kategorii mogą dostarczyć opinie innych fanów vapowania. Dostępne w Internecie recenzje z pewnością mogą pomóc w znalezieniu premixów najwyższej jakości, a także uchronić przed nisko ocenianym towarem. Komentarze mogą dotyczyć np. wydajności produktu czy też intensywności smaku.

Cena premixu

Choć cena oczywiście nie powinna być głównym czynnikiem decyzyjnym, to warto uwzględnić ją podczas poszukiwań idealnego premixu. Przede wszystkim przed zapłaceniem za produkt nie zaszkodzi porównać jego ceny u innych sprzedawców. Warto też zwrócić uwagę na premixy, które oferują dobry stosunek jakości do ceny. Dobrym pomysłem może być ponadto śledzenie promocji w sklepach z produktami do e-papierosów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here