Boksy garażowe

Mieszkasz w budynku z podziemną halą garażową? A może parkujesz w miejscu w którym potrzebujesz przechować część swoich sprzętów? W takim razie rozwiązaniem dla ciebie będzie nowoczesny boks garażowy, czyli sprytna skrytka na najpotrzebniejsze przedmioty

Boksy garażowe: gdzie można je instalować?

Konstrukcja boksa przypomina z wyglądu poziomą szafę ustawioną na wąskich i wysokich nogach. to nie przypadek – chodzi o maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni w obrębie miejsca postojowego. Boksy garażowe instaluje się na tylnej ścianie – tam, gdzie zwykle dojeżdżamy przednim zderzakiem auta. Wysokie nogi pozwalają umieścić skrzynię nad maską pojazdu, a to sprawia, że schowek w żaden sposób nie ogranicza funkcjonalności miejsca postojowego. Producent przewidział opcję regulacji wysokości nóg, dzięki czemu produkt będzie odpowiedni zarówno dla posiadaczy niskich, sportowych samochodów, jak i dużych SUV-ów z wysoko przebiegającą linią maski.

Duży w środku, kompaktowy na zewnątrz

Cała konstrukcja została podporządkowana funkcjonalności. Boksy garażowe mają regularne kształty, dzięki czemu użytkowa powierzchnia może być efektywnie wykorzystana. Środek skrywa wiele miejsca na najróżniejsze przedmioty – nie ma ograniczeń, do czego można wykorzystać taki schowek. Najczęściej chowamy tam różnego rodzaju akcesoria motoryzacyjne. Kierowcy lubią mieć pod ręką zapasową butlę z płynem do spryskiwaczy, albo bańkę oleju. Warto dodać, że boksy garażowe https://drconstruct.pl/boksy-garazowe/ mają estetyczne wykończenie przestrzeni wewnątrz w postaci wyściółki z gładkiego tworzywa sztucznego.

Boksy garażowe: bezpieczeństwo przede wszystkim

Skrytki wykonywane są ze stali, przez co konstrukcja jest sztywna nawet pod dużym obciążeniem. Taki mebel można dodatkowo zakotwić w ścianie, wykorzystując do tego fabryczne otwory montażowe. Ciężar przenoszony jest na podłoże za pośrednictwem solidnych nóg, jednak montaż do ściany ma również przeciwdziałać ewentualnym próbom kradzieży czy dostania się do środka przez niepowołane osoby.

Boksy garażowe dostarczane są z drzwiami o podwyższonej odporności na włamanie, dzięki czemu przetrwają większość prób nieautoryzowanego otwarcia. To ważne, bo właśnie w garażach podziemnych i wspólnych halach postojowych często dochodzi do aktów tzw. przestępczości okołosamochodowej.

Montaż: jakie to proste!

Do instalacji boksów tego typu nie ma potrzeby angażowania ekipy fachowców. Producent przewidział sytuację, w której instalacji produktu dokonujemy samodzielnie. W tym celu schowek dostarczany jest w poszczególnych elementach, które skręca się ze sobą już w docelowym miejscu. W zestawie otrzymujemy także  wszystko to, co będzie niezbędne do trwałego zakotwienia boksu w ścianie lub posadzce.

Raz zamontowany boks będzie służyć nam przez długi czas. To zasługa m.in. wytrzymałych materiałów użytych do produkcji. Stalowa szafka na motoryzacyjne gadżety jest zatem jednym z lepszych sposobów na uporządkowanie miejsca postojowego tak, aby wszystko, co istotne zawsze było pod ręka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here