Jacuzzi do ogrodu lub na balkon

Wystarczy niewielka przestrzeń w ogrodzie, na działce czy nawet na balkonie, aby stworzyć strefę relaksu. Dziś, kiedy przez blisko połowę roku dzienne i nocne temperatury przypominają te znane z lata, tym bardziej warto szukać ochłody. O ile dmuchany basen może wydawać się dla wielu czymś zwyczajnym, to wtedy można pokusić się o jakuzzi. Dmuchane sprosta wielu wymaganiom i stanie się najważniejszym elementem domowej lub ogrodowej strefy SPA.

Różnica między jacuzzi a dmuchanym basenem

Mimo że jacuzzi jest de facto rozwinięciem ogrodowego basenu, to jego konstrukcja mocno odbiega od pierwowzoru. Przede wszystkim ściany wykonane są z dużo mocniejszego materiału, dodatkowo w środku dmuchanych ścian umieszczone są elementy elastycznego stelażu. Dzięki temu nie ma obaw, że ogrodowe jacuzzi ulegnie uszkodzeniu, nawet jeśli będą korzystać z uroków ogrodowego SPA osoby dorosłe. Kolejną różnicą między zwykłym basenem dmuchanym a SPA jest możliwość podgrzewania wody – jacuzzi dodatkowo wyposażono nie tylko w elementy grzewcze, ale też specjalny panel sterowniczy oraz pompę filtracyjną. Co istotne dla wygody i kosztów eksploatacji, jedynymi elementami wymagającymi okresowej wymiany są filtry. Podobnie jak w basenie do oczyszczania wody używać można zarówno tabletek z chlorem, jak również z kapsułek aktywnym tlenem. Kolejne podobieństwo dotyczące konserwacji wynika ze struktury materiału – ogrodowe jacuzzi i dezynfekcja szokowa to niedobrana para.

Różnorodność

Dmuchane jacuzzi mogą mieć okrągły kształt lub prostokątny (kwadratowy) z zaokrągleniami po bokach. Pojemność waha się od kilkuset do kilku tysięcy litrów. Nawet z pozoru najmniejsze dmuchane jacuzzi zapewni mnóstwo frajdy. Przy mniejszych konstrukcjach tańsza i prostsza jest eksploatacja – całkowita wymiana wody trwa krócej, zużywa się niewiele energii oraz chemii basenowej. Jeszcze większy poziom komfortu można osiągnąć, dobierając akcesoria, takie jak oświetlenie, uchwyty na napoje, ławeczki czy zagłówki.

Ogrodowe SPA to doskonała alternatywa nie tylko wobec dmuchanych i murowanych basenów ogrodowych. Coraz więcej osób decyduje się na zakup, ponieważ szukają jacuzzi z dala od zatłoczonych i hałaśliwych miejsc, takich jak parki wodne i i baseny publiczne. We własnym salonie SPA można ugościć tylko te osoby, z którymi naprawdę lubimy przebywać. Można też szukać ukojenia w samotności. Jacuzzi to relaks dla kręgosłupa i sztywniejących mięśni całego ciała. To też odprężenie dla umysłu. Relaksujące bąbelki mają ogromną siłę. Sprawdź dostępne jacuzzi do ogrodu w sklepie basenyogrodowe.pl: https://basenyogrodowe.pl/27-spa-jacuzzi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here