fale

Paradoks wśród kobiet jest taki, że te, które mają proste z natury włosy, pragną mieć kręcone. Z kolei te, które każdego dnia wstają z mnóstwem loczków, marzą, aby mieć choć jeden dzień proste włosy bez prostowania. Często sięgają zatem po prostownicę. Co zatem mogą zrobić kobiety, którym marzą o lokach? To proste! Wystarczy skorzystać z prostownicy Fale Loki Koki! Jej użycie jest banalnie proste, a na włosach mamy naturalne loki.

Naturalne loki – jak je zrobić?

Możesz nawijać swoje włosy na wałki i spać w nich. Jest to jednak tak samo niewygodne, co wygląda dość dziwnie. Mało która kobieta chciałaby się pokazać mężczyźnie swojego życia w takiej ilości wałków na głowie. Prostownica Fale Loki Koki to świetna sprawa dla kobiet, które pragną mieć naturalne loki, bez zbytniego obciążenia włosa. Co najważniejsze – używając prostownicy Fale Loki Koki, nie spędzamy całej nocy czy 2 godzin na ułożeniu włosów. Dzieje się to znacznie szybciej dzięki wysokiej temperaturze. Naturalne loki nie jest łatwo utrzymać, ponieważ pod wpływem wilgoci, deszczu czy wiatru mogą tracić na swojej sprężystości. Prostownica Fale Loki Koki działa pod wpływem temperatury, aby zrobić odpowiednie loki. Dobrze, aby przed tym procesem zająć się swoimi włosami i spryskać je na przykład sprayem termoochronnym. Pozwoli to prostownicy działać bez zarzutu, tworząc niesamowite loki, ale również ochroni nasze włosy.

Jak kręcić włosy na prostownicy Fale Loki Koki?

Użycie prostownicy jest banalnie proste – wystarczy wziąć małe pasmo włosów, włożyć między rozgrzaną prostownicę Fale Loki Koki, nakręcić na nią włosy i powolnym ruchem zjeżdżać w dół. Ten proces trzeba powtórzyć kilka razy, ponieważ dobrze, jeśli włosy dzielimy na mniejsze pasma. Wtedy prostownica Fale Loki Koki spokojnie poradzi sobie i zrobi naturalne loki. Wszystko też zależy od naszego skrętu dłoni – jeśli będzie mocniejszy, to loki będą mocniejsze, jeśli potraktujemy je delikatniej, to wyjdą bardziej naturalne. Najlepiej od razu po zabiegu schylić głowę i popryskać ją lakierem – uzyskamy jeszcze mocniejszy efekt objętościowy, a loki na pewno się nie zepsują!

Naturalne loki dodają naszym włosom objętości. Czujemy się jak Alicja Bachleda-Curuś podczas nagrywania swojej reklamy dla znanej marki. Chętnie wtedy rzucamy włosami na prawo i lewo. Prostownica Fale Loki Koki pozwala nam nie tylko na zrobienie niesamowitych loków, za którymi każdy się obejrzy, ale również doda nam pewności siebie. Ten prosty zabieg sprawia, że kobiety czują się piękniejsze, bardziej zadbane i kochane. To działa na nie na tyle pozytywnie, że potrafią się uśmiechać cały dzień!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here