Jak wybrać idealny szlafrok na basen i do strefy Wellness SPA

0
3789

Dla wielu osób pobyt w spa lub w hotelu to relaksujące i odprężające doświadczenie często jest to długo wyczekiwana atrakcja. Dlatego też bardzo ważne jest, aby dany hotel lub centrum wellness, oferował akcesoria takie jak ręczniki, czy też szlafroki wysokiej jakości, zapewniające klientom komfort i wygodę.

Który rodzaj szlafroka wybrać

Osoby zajmujące się zaopatrzeniem ośrodków odnowy biologicznej, hoteli czy też obiektów sportowych muszą zdecydować jaki rodzaj szlafroków jest najbardziej odpowiedni dla ich klientów. Na rynku dostępnych jest wiele ich typów, wykonanych z różnych materiałów oraz przy zastosowaniu rozmaitych szwów. Naszym zdaniem jednak rodzajem mogącym pochwalić się największą ilością zalet są szlafroki typu wafel. Ich nazwa pochodzi od charakterystycznej faktury materiału, która swoim kształtem przypomina powierzchnię waflowych ciastek lub gofrów. Najlepiej, gdyby materiał, z jakiego zostały wykonane, był mieszanką bawełny oraz poliestru w proporcji 50/50 procent. Taki materiał nadaje się na szlafrok kąpielowy, ponieważ jest wygody w noszeniu, miękki, a zarazem wyjątkowo odporny i trwały.

Tego rodzaju szlafroki hotelowe dzięki bawełnie są przyjemne w dotyku oraz bardzo dobrze wchłaniają wodę. Natomiast zawartość sztucznych włókien znacząco zwiększa wytrzymałość oraz trwałość szlafroka na działanie prania, zniszczenie, a także częste używanie. Największą popularnością wśród szlafroków, cieszą się modele typu unisex, odpowiednie zarówno dla pań, jak i panów. Duża rozpiętość rozmiarów pozwala na zapewnienie odpowiedniego szlafroka dla każdego gościa hotelu, spa lub centrum wellness, bez względu na jego wzrost czy też budowę ciała. Elegancki i uniwersalny biały kolor sprawi, iż goście poczują się luksusowo, zrelaksowani i chętnie będą korzystać z atrakcji basenu, sauny czy też innych zabiegów oferowanych w danym ośrodku.

Gdzie kupować szlafroki hotelowe

Żeby zapewnić swoim gościom wysoki poziom usług, hotele, spa lub centra wellness powinny stosować produkty wyłącznie najwyższej jakości. Dotyczy do zarówno elementów wyposażenia, składników stosowanych w kuchni, jak i ręczników oraz szlafroków. Dlatego też zaopatrując się w tego rodzaju towary, należy zwrócić baczną uwagę na doświadczenie wybranego przez nas dostawcy. Bardzo ważne są również opinie klientów o danej firmie, ponieważ na rynku znajdują się nieuczciwi sprzedawcy oferujący słabej jakości wyroby pochodzące z niepewnego źródła. Naszym zdaniem, jedną z najbardziej godnych zaufania firm zajmujących się dostarczaniem szlafroków do hoteli jest Tekstyliowo. Firma ta od wielu już lat współpracuje z najlepszymi hotelami w kraju, a jakość oferowanych przez tego kontrahenta produktów nie budzi żadnej wątpliwości.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych wysokiej jakości szlafrokami do spa i na basen do zajrzenia na stronę https://tekstyliowo.pl/27-szlafroki-waffle, gdzie znajdują się wszystkie potrzebne informacje o tym, jak dokonać zamówienia oraz przedstawione zostały szczegółowe dane produktów znajdujących się w ofercie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here