Rodzaje męskich fryzur.

Szukasz swojej ulubionej fryzury lub chcesz ją zmienić? Trafiłeś na idealny artykuł na temat rodzajów męskich fryzur. Przedstawię Tobie w tym artykule najbardziej popularne oraz polecane rodzaje fryzur męskich, które pasują dla każdego mężczyzny.
Poniższe rodzaje fryzur męskich, które zostały przedstawione w tym artykule ułożone są według długości,  co pozwoli przede wszystkim Tobie na łatwiejsze odnalezienie przez siebie swojej idealnej fryzury, a także i pomoże wybrać następną, gdy ta pierwsza może się już Tobie znudzić.

1. Postrzępione, cieniowane włosy. Rodzaj fryzury tak zwany ,,Fade”.

Jest to chyba najbardziej prosta i zarazem najkrótsza fryzura przedstawiona w tym artykule. W tej fryzurze boki naszej głowy oraz z tyłu głowy są wygolone bardzo mocno, natomiast dłuższa góra włosów jest wycieniowana, a także jej przejście pomiędzy warstwami włosów jest również postrzępione. Jest to idealny rodzaj męskiej fryzury, dla takiego mężczyzny, który posiada tylko i wyłącznie krótkie włosy. Takie rodzaj fryzury daje również sposób na przejście do innych rodzaj fryzur, gdy będziemy ją chcieli wymienić na inną lub się nam już znudzi dla osób z krótkimi włosami, która pozwoli także na płynne przejście do innych fryzur, gdy ta się już znudzi. Rodzaj fryzury Fade najlepiej powinniśmy ułożyć przy pomocy tak zwanej matującej pasty do włosów.

2. Krótki tył oraz boki. Rodzaj fryzury tak zwany ,,Short back and slides”
Również i w takiej fryzurze obowiązują krótkie boki, a także tył naszej głowy. Góra powinna być zatem dłuższa, ale nie o bardzo dużo. Jest to rodzaj fryzury przede wszystkim wyjściowej dla zaczesu. Podczas tej fryzury włosy lekko zostają uniesione, bo nie są jeszcze aż tak bardzo ciężkie, a także długie żeby mogły się nam położyć. Taką fryzurę najlepiej powinnyśmy ułożyć za pomocą tak zwanego matującego kremu do włosów, który nadaje się idealnie do tego rodzaju fryzury.

3. Fryzura z przedziałkiem, bardzo elegancka. Rodzaj fryzury ,,Slide part”.
Jest to chyba najbardziej ponadczasowy rodzaj fryzury męskiej. Bardzo często można ja zobaczyć na różnych pokazach mody fryzur męskich i często zatem można zobaczyć ją noszoną przez mężczyzn na co dzień przechodząc między innymi ulicą. Nie jest ona trudna do zrobienia. Wystarczą tylko nożyczki, no chyba, że będziemy chcieli powiększyć nasz przedziałek. Górę włosów  w tej rodzaju fryzurze układa się na jedną ze stron. Ważne jest aby zobaczyć w jaka stronę naturalnie chcą iść nasze włosy, to na taką powinniśmy ją przełożyć. Boki natomiast zaczesywane są w tył. Jest to idealny rodzaj fryzury przede wszystkim dla takich mężczyzn, którzy ze względu na swoją pracę nie mogą eksperymentować za bardzo ze swoją fryzurą. Taki rodzaj fryzury najlepiej ułożyć przy pomocy tak zwanej pomady z połyskiem Reuzel. 

4. Rodzaj fryzury męskiej ,,Pompadour”.
Jest to następny rodzaj fryzury męskie przy której przycinamy boki, również i tył, lecz najważniejsze musi być widoczny przedziałek. Góra jest w tym momencie degażowana, czyli inaczej mówiąc przerzedzona, dzięki temu Twoje włosy krótsze automatycznie uniosą dłuższe. Chyba ten rodzaj fryzury wygląda najlepiej u mężczyzn, którzy posiadają silne oraz gęste i zdrowe włosy.
Taki rodzaj fryzury najczęściej układany jest przy pomocy tak zwanej silnej matowej pomady do włosów Layrite.  

6. Rodzaj męskiej fryzury tak zwanej ,,Zaczes”.
Taki rodzaj fryzury charakteryzuje się krótkim tyłem oraz bokiem. Również powinna być dłuższa góra, którą oczywiście zaczesuje się do tyłu, dlatego właśnie ten rodzaj fryzury nazywamy ,,Zaczes”. Taki rodzaj męskiej fryzury jest ma niestety swoją wadę, ponieważ bardzo trudno utrzymać ją na głowie. Jest to opinia mężczyzn, którzy ją wypróbowali. Najważniejsze jest zatem w niej, aby dobrać do niej odpowiednie kosmetyki. Potrzeby tu na pewno będzie lakier do włosów, a także pianka. Układamy taki rodzaj fryzury za pomocą tych dwóch produktów. Może to nam zająć sporo czasu, ale efekt jest za to rewelacyjny.

 7. Rodzaj fryzury męskiej tak zwany: wiking, samuraj, zaczes związany. Fryzura ,,Top knot”
Taki rodzaj męskiej fryzury odnawiany jest co jakiś czas przez inne osoby, co tłumaczy to różnego rodzaju nazwy tego właśnie cięcia. Kiedyś była bardziej znana pod nazwą samuraj, teraz najczęściej mówi się na nią wiking. Takie rodzaj fryzury to nic innego jak związany zaczes. Do takiej typu fryzury trzeba mieć już nieco dłuższe włosy, ale warto zapuścić, bo efekt jest wyjątkowy.

8. Męskie długie włosy, inaczej zwany kok – Rodzaj fryzury ,,Man bun”.
Jest to bardzo wygodny i wyjątkowy rodzaj fryzury męskiej, ale trzeba do niej na pewno dużo cierpliwości i pielęgnacji. Potrzebne są na pewno do niej długie włosy na naszej głowie. Najgorszy jest etap, gdy nasze włosy są już do połowy, aby można było zrobić tę fryzurę, wtedy zaczynają się nam między innymi puszyć (choć oczywiście tez nie u wszystkich) oraz zaczynają się układać w różne strony i potrzebują zatem naszej odpowiedniej pielęgnacji. Długie włosy po prostu związujemy gumką do włosów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here