Rzęsy 3D - czy warto?

Czy rzęsy 3D niszczą naturalne rzęsy? Czy warto wykonać taki zabieg? Dla kogo są przeznaczone? Przeczytaj, jakie opinie najczęściej mają kobiety o zagęszczaniu i przedłużaniu rzęs metodą 3D.

Jak wygląda zabieg aplikacji rzęs?
Rzęsy nakładane u kosmetyczki to zabieg, który wymaga od klientki cierpliwości. Konieczne jest leżenie bez ruchu przez około półtorej do dwóch godzin. Im gęstsze mają być rzęsy, tym dłużej trzeba czekać na zakończenie pracy. Najkrócej oczywiście nakłada się rzęsy metodą 1 do 1.

W czasie, gdy kosmetyczka nakłada rzęsy, można słuchać muzyki. Niemożliwe jest otwieranie oczu w czasie trwania całego zabiegu, dlatego w większości przypadków koniecznie jest zaniechanie rozmów z kosmetyczką. Podczas rozmowy oczy bezwiednie otwierają się, a gałki oczne poruszają się gwałtownie, a to bardzo utrudnia pracę kosmetyczce. Dodatkowo, za każdym razem gdy próbujemy otwierać oczy, doprowadzamy do ryzyka, że skleją nam się powieki: górna z dolną. Rozklejanie powiek trwa niekiedy godzinę, niszczy efekt nakładania sztucznych rzęs i jest szkodliwy zarówno dla samej skóry wokół oczu, i jak i dla oka. Może to być też niebezpieczne.

W trakcie zabiegu warto być przykrytym kocem, bowiem leżenie bez ruchu powoduje, że nasze krążenie spowalnia. Przed zabiegiem należy dokonać dokładnego demakijażu. Nie należy chodzić na przedłużanie rzęs z tuszem na rzęsach ani podkładem położonym na powiekach.

Płatki z kolagenem
W trakcie aplikacji, kosmetyczka zaklei nam rzęsy dolne zwykłym plastrem. Doklejanie go powoduje rozciąganie skóry na powiekach. W miarę możliwości, poprośmy kosmetyczkę o to, aby używała płatków kosmetycznych z kolagenem. Kosztują kilka złotych i to może podnieść ostateczną cenę zabiegu, jednak warto je stosować nie tylko dla uniknięcia ryzyka niesamowite wyciągania skóry, ale także ze względu na to, że kolagen dodatkowo wzmocni naszą skórę pod oczami.

Czym różnią się rzęsy 3D od zwykłych sztucznych rzęs?
W rzęsach robionych metodą 3 do 1 nakłada się 3 sztuczne rzęsy do jednej rzęsy naturalnej. W przypadku metody 1 do 1 na jedną naturalną rzęsę nakłada się jedną rzęsę sztuczną. Jakie są obiegowe opinie o rzęsach 3 D? Czy tak geste rzęsy wyglądaj naturalnie? Większość kobiet jest zadowolona. Wiele kobiet decyduje się po raz pierwszy w życiu na wykonanie takich rzęs po raz pierwszy w życiu dopiero na swój ślub lub na inną wielką okazję. Później już jednak nigdy nie chcą wracać do swojego starego wyglądu. Wszystko dlatego, że tak geste rzęsy 3D dają niesamowity efekt w makijażu. Wysmuklają twarz, powiększają oko i sprawiają, że spojrzenie nabiera wyrazu.

Sztuczne rzęsy nie wymagają malowania
Dodatkowo, rzęsy 3D opinie mają szczególnie korzystne dlatego że pozwalają zaoszczędzić sporo czasu podczas codziennego makijażu. Nie trzeba ich tuszować ani podkręcać. Tak geste rzęsy nie potrzebują nie tylko tuszu, ale także często niepotrzebny okazuje się dalszy makijaż oczu, czyli robienie kresem czy nakładanie cieni do powiek.

Czy rzęsy 3 d opinie czujemy na oku? Czy są ciężkie?
Dodatkowo, rzęsy 3 D nie są ciężkie. Niektóre kobiety obawiają się, że przy nakładaniu tak gęstych rzęs mogą odczuwać dyskomfort w postaci zasłonięcia pola widzenia lub mogą je takie rzęsy swędzieć. Nic z tych rzeczy. Profesjonalnie doklejone rzęsy nie obciążają oka. Szczególnie, gdy są to rzęsy kaszmirowe, jedwabne lub wykonane z futra norek.

Rzęsy 3 D – dla kogo?
Kobiety, których naturalne rzęsy są rzadkie lub rosną prosto, odczuwają zbawienne skutki sztucznych rzęs. Kobiety, które nie znoszą mieć czegokolwiek sztucznego na ciele jednak niestety nie będą się dobrze czuły z takimi rzęsami. Jeśli po nałożeniu hybryd czujesz się nieswojo i masz ochotę zdrapać je z paznokci, wówczas będziesz podobnie czuła się po nałożeniu rzęs sztucznych. Niektóre kobiety budzą się w nocy po zabiegu i wyrywają sobie wszystkie rzęsy jedna po drugiej, niszcząc przy okazji swoje naturalne rzęsy.

Nie wolno odklejać rzęs 3d siłą
Odklejanie ich siłą lub tarcie powoduje, że rzęsy naturalne też są szarpane. Oczywiście – mogą odrosnąć, jednak pamiętajmy, że rzęsa naturalna, która nie wypadła w wyniku naturalnej śmierci, tylko została wyszarpana, może później odrastać w nieco słabszej postaci. Czasami też może wcale nie odrosnąć, jeśli przy szarpaniu uszkadzamy cebulki włosowe.

Jak usuwać rzęsy sztuczne?
Prawidłowe odklejanie rzęs sztucznych polega na zastosowaniu dobrej jakości substancji, która spowoduje rozpuszczenie kleju, bez uszkodzenia oczu. Tylko w taki sposób można zdejmować rzęsy 3 d opinie. Zwykle zdejmowanie takich rzęs nie jest potrzebne, bo rzęsy odklejają się w ciągu kilku tygodni samoistnie. Klej po prostu rozpuszcza się pod wpływem najróżniejszych substancji. O tym, jak długa jest trwałość kleju decyduje oczywiście nie tylko jego jakość, ale także sposób aplikacji oraz, to jak zadbałyśmy o jego związanie się bezpośrednio po zabiegu.
Po klejeniu rzęs nie należy iść do sauny, trzeba unikać wszelkiego kontaktu z wilgocią. Nie można przemywać rzęs przez około dwie doby. Musimy dać szansę klejowi, aby się zawiązał.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here